Hakkımızda

Eyüpsultan Belediyesi A.Ş. olarak;

Faaliyet gösterdiğimiz hizmet alanında çalışanlarımızın bilgi, becerilerini geliştirmek için iletişimi ve eğitimi ön planda tutmayı, mevcut mevzuat, yasa ve kanunlara, ilgili standartlara uyarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

ESBAŞ, işletmekte olduğu, sosyal tesis ve otoparklar ve diğer çalışmalarıyla Eyüpsultan Belediyesi’nin faaliyetlerini tamamlayıcı ve destekleyici bir işlev görmektedir. 

Kalite Politikamız

Hizmette kalite anlayışını benimseyerek yürüttüğümüz çalışmaları taçlandırma heyecanı ile Toplam Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmalarımıza devam ettirmekteyiz. İşletmekte olan tesis ve diğer projelerimizde, gereksinim duyulan kaynakların tahsis edileceğine ve bunların sürekliliğinin sağlanacağına, çalışmalarımızın her aşamasında, kaliteli hizmet sunmayı;  Kalite Yönetim Sisteminde konulan hedefler uygulanarak, etkinliğinin sürekli iyileştirmesini, denetlenmesini önem veririz.

Kalite açısından öncülüğümüzle örnek olmak amacı ile tüm gücümüzle çalışarak, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımlar belirlenmektedir. Toplam kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılarak, hizmet ve personel memnuniyeti en üst düzeyde tutulmaktadır. Her geri bildirimin ele alınması, incelenmesi değerlendirilmesi için eğitimler vererek uzman kadrolar oluşturmayı, diğer kuruluşlara önderlik etmekte, ayrıca mevcut personelin hedef kariyer yaparak kendisini geliştirmesine destek olmaktadır.

Hizmet Politikamız

İşe Alım Politikamız

ESBAŞ bünyesinde işe alımı onaylanan personeller, sağlık muayenelerinden ve gerekli taramalardan geçirilmektedir. Kalite ve görev tanımı eğitimleri tamamlanarak, iş başlangıcı onayı verilmektedir.